Dragon Ball Heritage
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

DBHTeam powiększa się!

Go down

DBHTeam powiększa się! Empty DBHTeam powiększa się!

Pisanie  Assasin Sob Wrz 24 2011, 20:20

Witam.

Pragnę poinformować was, że dołączam do teamu DBH. Może nie wszyscy cieszą się z tego. Moje starania będą dążyć do tego, byście przekonali się do mnie.
Celem mojego dołączenia jest pomoc przy tym wspaniałym projekcie. Mam ogromne doświadczenie przy robieniu serwera(szczerze, nie chcę by moje 4 lata pracy i nauki poszły na marne). Z tego co zobaczyłem to przyda się moja pomoc i to bardzo. Jest wiele błędów które należy wyeliminować, wiele pomysłów które trzeba wprowadzić. System rozgrywki musi być przyjazny dla każdego gracza. Idea tego serwera jest wspaniała, szkoda że ktoś zdążył już ją zerżnąć... Jestem też po to by zmobilizować skład. Jestem po to, by DBH wystartowało jeszcze w tym roku! Zrobię wszystko co w mojej mocy by tak się stało. Z mojej ręki pojawi się dopracowanie tego co jest(gdy zobaczyłem serwer w stanie obecnym, zobaczyłem wiele niedociągnięć, braku zadbania o detale ale i potencjał!). Strasznie podoba mi się ogrom świata DBH, jego różnorodność. W końcu jest to coś innego!

Do całego DBHTeamu: nie bójmy się, zróbmy serwer na który ludzie czekali, na miarę tych najlepszych!

Pozdrawiam, Assasin.

Assasin
Low Class Warrior
Low Class Warrior

Male
Liczba postów : 2
Reputation : 1
Join date : 02/09/2011

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach